Infrastruktura pod systemy ERP/CRM

Projektujemy, doradzamy, kupujemy, instalujemy i konfigurujemy kompletną infrastrukturę IT (serwery, komputery, macierze, urządzenia sieciowe i peryferyjne) pod systemy ERP/CRM wybrane przez klienta.

Systemy ERP/CRM to bardzo popularne systemy biznesowe, które dzięki modułowej budowie, mogą gromadzić informacje o wszystkich procesach i operacjach gospodarczych jakie mają miejsce w przedsiębiorstwie. Pełnią one kluczową rolę, a od ich dostępności, jakości i prawidłowego działania, zależy funkcjonowanie całej firmy.

Cechuje nas duże doświadczenie w doborze rozwiązań sprzętowych w tego typu projektach. Uwzględniamy wymagania wydajnościowe systemu, rodzaj bazy danych, ilość obecnych i potencjalnych użytkowników, prognozę przyrostu ilości danych w skali kilku lat. Znamy się na sprzęcie IT i różnych systemach bazodanowych.

Liczy się dla nas wydajna praca systemu ERP/CRM oraz jego użytkowników.

W zależności od potrzeb i oczekiwań klientów:

  1. Możemy zaprojektować i wyposażyć małą, średnią lub dużą serwerownię firmową.
  2. Zaprojektować i uruchomić serwerownię wirtualną, z wykorzystaniem możliwości udostępnianych przez polskie centra przetwarzania danych.
  3. Skonfigurować serwery i stacje robocze pod wymagania wdrażanego systemu.
  4. Zarządzać, administrować i monitorować infrastrukturą IT klienta.

Jeśli chcesz zyskać więcej informacji, to napisz do nas na handel@jawait.pl lub zadzwoń +48 501 030 431. Przygotujemy ofertę dopasowaną do Twoich oczekiwań.